TOTÁLNÍ VÝPRODEJ - VŠE ZA ZLOMEK CENY + DOPRAVA ZDARMA NAD 2000,- KČ

Ochrana osobních údajů

Zpracování a ochrana osobních údajů

Internetový obchod Velkaobuv.cz provozovaný Milanem a Monikou Polívkovými, IČ 64787109, se sídlem Bítovany 108, 538 51 Chrast, si váží Vaši důvěry a chrání Vaše data před jejich zneužitím.

Jaké osobní údaje zpracováváme?
Zejména ty, které potřebujeme k doručení Vašich objednávek na požadovanou adresu, nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz, tj. jméno a příjmení, emailovou adresu, telefon, fakturační a doručovací adresu. V případě úhrady částky za vrácené zboží můžeme požadovat i číslo vašeho bankovního účtu. Tyto osobní údaje budou námi zpracovávány nejdéle 2 roky od jejich vzniku, pokud nám neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

Komu osobní údaje předáváme?
Zpracování osobních údajů provádí Milan Polívka, IČ 64787109 tedy správce osobních údajů. Osobní údaje mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: externí účetní, externí dopravci - Česká Pošta s.p., Zásilkovna s.r.o., apod. Vždy klademe důraz na zabezpečené nakládání s těmito údaji a na jejich ochranu před případným zneužitím.

Vezměte prosím na vědomí, že máte právo:
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
- požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů

Pokud se chcete v této souvislosti ještě na něco zeptat, zavolejte nám na telefonní číslo 777 012 158 nebo nám pošlete email na adresu polivkova.mon@seznam.cz

Powered by OpenCart
Velkaobuv.cz © 2024 -pr-